על קצה המשוש...

תמנון דיגיטל

אז מה הסיפור שלנו אתם שואלים?
כששני חברים לעבודה שמתמחים בעולם הדיגיטל ואוהבים ונושמים את התחום מגלים שהשונות, הערכים המשותפים ואופן העבודה שלהם משלימים זה את זה יכולה להיווצר חברות חזקה שמולידה לשותפות מוצלחת.

וזהו חברים הסיפור שלנו.
בלי אבירים ונסיכות אך בהחלט קסום בדרכו.

מאמינים ששיווק עושים באהבה בלבד.

דבקים ביצירת אמינות ובגישת ה-" Old Fashioned", או במילים אחרות – שיווק עושים באהבה בלבד.

הסוכנות שלנו עובדת ב-360 מעלות

בדיוק כמו רגליו של התמנון שאגב, מתאפיין בחוכמה יוצאת דופן, תושייה ויכולת למידה בלתי פוסקת.

הדרכים הובילו את שנינו -

עודד שטרן ועופר זוסמן שמנהלים סוכנות דיגיטל מצליחה מעל 18 שנים בישראל וברחבי העולם להקים את חברת "תמנון דיגיטל", סוכנות שמתמחה בשיווק דיגיטלי מתקדם וחדשני שלא מפספס אף ערוץ. הסוכנות שלנו עובדת ב-360 מעלות – בדיוק כמו רגליו של התמנון שאגב, מתאפיין בחוכמה יוצאת דופן, תושייה ויכולת למידה בלתי פוסקת. אנו מרשים לעצמנו להשוות בינינו ובין התמנון משום שגם אנו לומדים כל הזמן, נשארים מעודכנים בנוגע לכל מה שמתחדש בעולם הדיגיטל ומחפשים תמיד (ומוצאים) פתרונות יצירתיים שהם בדיוק הדברים להם זקוקים לקוחותינו בעולם המתקדם של היום.

תמנון מתמחה בשיווק -

אתרים מסחריים ואתרי תדמית בשווקים תחרותיים ויודעת כיצד להתאים את המענה לכל שיטות השיווק – בין אם מדובר על קידום אורגני בגוגל SEO, קידום ממומן בגוגל, פייסבוק, אמזון ועוד. ברשתות חברתיות כמו: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, פינטרסט ולינקדאין ועד שיווק בבינג, יאהו וחנויות מסחריות כמו: אמזון, אטסי.
כמו כן, אנו מתמחים בשיווק באמצעות
מיילים ומספקים תכנים איכותיים, מקוריים ומעניינים.
יש לנו את הידע, הניסיון והוותק להקמה וניהול חנויות אמזון (עודד ועופר הם בין הישראלים הראשונים שהקימו וניהלו בהצלחה חנויות באמזון)

אנו מרשים לעצמנו להשוות בינינו ובין התמנון משום שגם אנו לומדים כל הזמן, נשארים מעודכנים בנוגע לכל מה שמתחדש בעולם הדיגיטל ומחפשים תמיד (ומוצאים) פתרונות יצירתיים שהם בדיוק הדברים להם זקוקים לקוחותינו בעולם המתקדם של היום.

תמנונים בכירים

תמנון גרפי -רוית

גרפיקה - עיצוב -UI -UX

תמנון קוד - עומר

פיתוח אתרים - אוטומציה - סקריפטים

רוני ריבלין

תוכן - קופי - קריאייטיב

תמנון דיגיטל

תמנון דיגיטל
שנעיף את

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!

היה ויש לנו את העונג לעבוד איתם...

תמנון דיגיטל

תמנון דיגיטל
שנעיף את

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!