גוגל שופינג – יוצאים לקניות עם

התאריך ה-7.5 של שנת 2018 מביא עמו בשורה מרעננת שתשמח את כל בעלי האתרים והחנויות המקוונות שמעוניינים להעלות את כמות המכירות. זה גם היום שיעלה חיוך על פני כל חובב שופינג מושבע. בתאריך זה ינחת בארצנו הפיצ’ר: “גוגל שופינג”. כמו הרבה חידושים שצצים להם ברחבי העולם ולוקחים את הזמן עד לנחיתה בישראל – כך גם במקרה של גוגל שופינג שכבר קיים בחו”ל משנת 2011. אנו בתמנון מתמחים בקידום באמצעות הפיצ’ר ושמחים מאוד שסוף סוף הוא מגיע לישראל. אבל ממה בעצם כולם נהנים? על מה כל המהומה? מיד נסביר לכם למה אנחנו כל כך אוהבים את גוגל שופינג.
תמנון דיגיטל גוגל שופינג
  • קמפיינים מתקדמים בגוגל שופינג
  • מודעות מוצר בגוגל
  • אופטימיזציה לפיד מוצרים
  • רשת המדיה של גוגל
  • בניה וניהול קבצי פיד
  • אישור קטגוריות
  • פרסום בגוגל שופינג
  • גוגל מרצ'נט סנטר

הגיע זמנם של הישראלים ליהנות מגוגל שופינג

גוגל שופינג הוא תוצר של גוגל, הוא מופיע בדף תוצאות החיפוש של המנוע החזק וכולל קישורים שמאפשרים לגולש לרכוש מוצרים ושירותים לפי מילות חיפוש. השימוש בגוגל שופינג פתוח בפני כל האתרים – בין אם מדובר על אתרים גדולים, בינוניים או קטנים, ישראליים או בינלאומיים. במהלך השנים קידמנו מגוון בעלי עסקים ששמחו לגלות את כוחו של הפיצ'ר בכל פעם מחדש. גוגל שופינג דומה למודעות הרגילות של גוגל והמשווקים נדרשים לשלם פר קליק כאשר המחיר נקבע לפי בידינג. לאחר שהגולש ילחץ על הקישור הוא יעבור מיד אל עמוד הרכישה בו הוא יראה תמונה של המוצר, דגם ותיאור קצר, חוות דעת של לקוחות, החנות בה ניתן לרכוש את המוצר, הדירוג של החנות והמחיר, לרבות השוואת מחירים. במילים אחרות – השיטה החדשה הרבה יותר יעילה מהשיטה המוכרת ומבטיחה לגולש שקיפות מלאה. כמובן שהאפשרות לחפש מוצרים בגוגל תישאר ויהיה ניתן לפרסם את מודעות הגוגל שופינג לצידן או בנפרד.

למה גוגל שופינג כל כך טוב למשווקים?

בעלי חנויות מקוונות ובעלי אתרים שבוחרים להשתמש בגוגל שופינג מקצרים לגולשים את כל תהליך הרכישה, ממקדים את התהליך ומגיעים לחשיפה רבה משום שהמודעות מופיעות באתרים מובילים נוספים כמו למשל: יוטיוב.

לתפוס את הגל עם חברת תמנון דיגיטל

אם אתם מעוניינים לתפוס את הגל הראשוני ולהקדים את המתחרים שלכם בארץ תוכלו לעשות זאת במהירות ולהיות בין המשווקים הראשונים בארץ שעובדים עם גוגל שופינג. הדרך הטובה לעשות זאת היא לפנות אלינו – אל חברת תמנון דיגיטל שמכירה את גוגל שופינג בצורה יסודית ויודעת כיצד לעבוד עם הפיצ'ר כדי להגדיל את הרווחים של העסק.

תמנון שופינג - במהלך שנות עבודתנו צברנו ניסיון רב בעבודה עם גוגל שופינג וסייענו למגוון בעלי אתרים וחנויות מקוונות להעלות את כמות המכירות בצורה מרשימה. אתם מוזמנים לצור קשר ולקבל את כל המידע בנוגע לגוגל שופינג ובנוגע לערוצי שיווק נוספים. נשמח לסייע לכם להגיע להצלחה!

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!