ניהול לקוחות – איך תצליחו
על הלקוחות שלכם?

ניהול קשרי לקוחות כולל איסוף מידע של פעולות שמתבצעות על ידי הלקוח. פעולות אלו מתעודות באופן שיטתי במטרה להבין את אופן ההתנהלות שלו, לדעת אילו שירותים או מוצרים כדאי להציע לו וכיצד לפנות אליו כדי להגדיל את כמות הרכישות שלו בעתיד. ניהול לקוחות שנעשה בצורה חכמה יאפשר לנו לשמור על הלקוח הקיים.
למה אנחנו כל כך רוצים לשמור על הלקוחות הקיימים? לא עדיף פשוט לפנות אל לקוחות חדשים?
תמיד טוב למשוך לקוחות חדשים אך מסתבר שהרבה יותר יקר להביא לקוח חדש מאשר לשמור על לקוח שכבר יצר קשר עם העסק ורכש ממנו מוצר או שירות.
 מחקרים מצאו שההשקעה בלקוח חדש גבוהה יותר פי 6-7 מההשקעה במכירה ללקוח קיים ואם לא די בזאת – נמצא שלקוח קיים יקנה ב-60% יותר מאשר לקוח חדש. במידה שהלקוחות הופכים לחלק ממועדון לקוחות עולות עוד יותר מספר הרכישות. עסקים שמגדילים את מספר הלקוחות החוזרים יכולים ליהנות מעלייה של 95% ברווחי העסק.

  • פיתוח, הטמעה וניהול מערכות CRM
  • ניהול דיוור וניוזלטר
  • שימור לקוחות
  • בניית רשימות תפוצה
  • שיווק ב SMS ווטסאפ ומיילים
  • ניהול מועדון לקוחות

אז איך עושים את זה? איך גורמים ללקוח "מתחיל" להפוך ל"לקוח מתקדם" ולשמור עליו?

למרות שהלקוחות לא באמת תמיד צודקים, מבחינת בעל העסק הם תמיד צודקים – גישה כזו תסייע לבעל העסק לשמור על לקוחותיו ולהפוך אותם ללקוחות קבועים ונאמנים. כדי להצליח במשימה יש להקפיד לטפל בלקוחות בצורה נכונה. טיפול איכותי בלקוח יכלול את הנקודות הבאות:

לידים הם הזדמנות לביצוע מכירה וכדי שלא לפספס לקוחות יש להשיב עליהם במהירות. הטמעת מערכת CRM וניהול המערכת מאפשרים לעסק לבצע מעקב ולנהל לידים.

עדכן קבוע של הלקוח בנוגע לשירותים/ מוצרים חדשים שיכולים לשפר את ההמרות, ביצועי האתר, ביצועי הקמפיינים ועוד.

שליחת ברכה לכבוד יום ההולדת, מבצעים לכבוד החג, הנחות לכבוד החופש הגדול או חילוף העונה הן דרך מצוינת להפגין יחס אישי.

אם הלקוח שאל שאלה יש להגיב במהירות ולא לזנוח אותו.

 יש לתשאל את הלקוח כדי להבין מהם הצרכים שלו. המידע שיתקבל יאפשר לנו להתאים את המוצר או השירות לצרכיו.

שיווק בערוצים שונים יסייע לנו לשמור על קשר עם הלקוח. בניית רשימת תפוצה ושליחת ניוזלטר (יש להקפיד לצור אפשרות להסרה מהניוזלטר ולא להגזים בכמות המיילים), שיווק בוואטסאפ ובהודעות SMS ופתיחת דף עסקי בפייסבוק בו ניתן להשיב להודעות פרטיות, לפרסם סטטוסים, להשיב לתגובות ולפרסם מוצרים, שירותים ומבצעים הינם כלים חשובים שמאפשרים לבעל העסק לשמור על קשר עם לקוחותיו.

תמנון מקרבים אליכם את הלקוחות והופכים את תהליך המכירה לרווחי ומהנה!

במהלך שנות עבודתנו צברנו ניסיון נרחב בבניית מערכות אוטומטיות ושימוש בשיטות עבודה שמסייעות לעסק לטפל בלידים ולשמור על קשר אישי עם הלקוחות. אנו מבינים שלידים בלבד לא מביאים את הרווחים וכי הם רק חלק מהדרך. כדי לשמור על הלקוחות יש לדעת כיצד לטפל בהם - איך להסיר התנגדויות, איך לגרום להם להתעניין במוצר או בשירות ולא לפנות למתחרים ואיך לגרום לכל לקוח להרגיש שזוכרים את צרכיו וזמינים עבורו. באמצעות מערכת ה- CRM המתקדמת בה אנו משתמשים אנו יכולים לקבל תמונה מלאה על כל הנתונים של הלקוח - אנו שומרים את פרטיו הבסיסיים, מתעדים את ההתקשרויות עמו - בין אם הן התבצעו במייל, טלפון, הודעות בפייסבוק או פגישות, יודעים בדיוק באילו מוצרים הוא התעניין ואילו מוצרים הוא רכש, מכירים את אופיו ויודעים כיצד הכי נכון לתקשר עמו.

השירות המקצועי והמקיף שלנו יאפשר לכם להעניק לכל לקוח יחס אישי ולחזק את האמון שלו בעסק שלכם, ואמון שווה רווחים - ולא רק רווחים - אלא גם הנאה לאורך כל הדרך

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!