ניהול רשתות חברתיות – כדי שכמה שיותר לקוחות ברשת שלכם

אם היינו יכולים לשחק עם לייקים במקום עם כדור, סביר להניח שהיינו מעיפים את הכדור אל עבר החצר של השכנה ונשארים במגרש עם הלייקים. כן, הרשתות החברתיות השתלטו על חיינו בצורה בלתי נתפסת והמרוץ אחר הלייקים בעמודים העסקיים (וגם הפרטיים – הרי כל אחד מאתנו הוא סוג של מותג), בסרטוני היוטיוב ובאינסטגרם ומספר העוקבים ברשתות החברתיות מטריף רבים מבעלי העסקים. שימוש נכון ברשתות החברתיות יכול להביא לעלייה ניכרת בכמות הלקוחות ולהפוך את שירותי או מוצרי העסק לפופולאריים ומבוקשים. יתרון משמעותי של הרשתות החברתיות הוא שהן מתאימות למגוון קהלים ומאפשרות לכל אחד לשתף מידע עם חבריו, מכאן שהבנת הצרכים השונים של כל קהל יכולה לסייע לנו למקד את פעולות השיווק ולהגדיל את הרווחים. רוב בעלי העסקים אינם יודעים כיצד להפיק את המרב מהרשתות החברתיות, כלל לא מספיק להעלות סטטוס אחת לתקופה או לפתוח דף עסקי ולהציץ בו פעם ביומיים (במקרה הטוב). כדי למקסם את הפוטנציאל של הרשתות החברתיות יש לחיות את עולם הרשתות.
תמנון דיגיטל ניהול רשתות חברתיות
  • בניית עמודים עסקיים בפייסבוק
  • ניהול עמודים עיסקיים
  • ניהול אינסטגראם מתקדם
  • שיווק בטוויטר
  • שיווק באמצעות לינקדאין
  • ניהול ופרסום ערוצי יוטיוב

על שיווק ברשתות המובילות

שיווק בפייסבוק

כשמקדמים עסק בפייסבוק יש לדעת כיצד לבנות עמודים עסקיים בפייסבוק ולא פחות חשוב – איך לנהל אותם באופן שוטף. בניית דף עסקי בלבד לא תסייע לעסק לגרוף רווחים.
לאתר את קהל היעד ולמצוא את עולם התוכן שלו, חשוב להיות זמינים ללקוחות, לענות על שאלותיהם, לפרסם מידע אודות העסק, להעלות לינקים ותמונות, לרבות העלאת תמונת פרופיל יפה ולחזק את המותג כל הזמן. דבר חשוב נוסף הוא לדעת באילו שעות נכון להעלות את הפוסטים כדי להגיע לחשיפה הרבה ביותר שניתן.

ונמשיך לשיווק באינסטגרם

אותם הדגשים שניתנו בנוגע לפייסבוק נכונים גם לגבי האינסטגרם – תמונת פרופיל יפה, כתיבת תיאור לכל תמונה, עקביות בתכנים, זמינות בעת העלאת התמונות ויצירת שיח הם חלק בלתי נפרד מהפעילות הנחוצה.

שיווק בטוויטר

כאשר מדובר על שיווק בטוויטר יש לדעת כיצד לזקק את המילים ל- 140 תווים, פעמים רבות הדבר קשה יותר מאשר כתיבת סטטוסים ארוכים משום שיש להעביר את המסר באופן מדויק וברור יותר. כדי להצליח בשיווק בטוויטר יש לאסוף מידע בזמן אמת, לספק מענה לגולשים, ליצור קשרים עם אנשים "חזקים" וכמובן – לנהל מערכת יחסים עם הלקוחות.

שויוק ביוטיוב

כחלק מגוגל, שיווק ביוטיוב היא אומנות בפנה עצמה, העלאת סרטונים ביוטיוב מאפשרת גם היא צבירת קהל לקוחות נרחב. יוטיוב הוא אתר הווידיאו הכי גדול בעולם ורק בישראל משתמשים ביו יותר מ-3.5 מליון גולשים. קידום ממומן ואורגני שנעשה נכון ביוטיוב יכול להגיע לכמות עצומה של גולשים אך כדי להצליח לעשות זאת יש לדעת כיצד לגרום לגולשים לנוע אל האתר, להפוך למנויים, להגיב לסרטונים ולסמן לייקים. סרטונים ביוטיוב חייבים להיפתח בצורה מעניינת, פתיחה יבשה תגרום לגולשים לפסוח על הסרטון ולהמשיך אל הבא בתור. כמו כן, יש להקפיד שלא לצור סרטון ארוך מדי שלא לצורך. נוסף על כך, יש לנהל את העמוד – לא מספיק רק להעלות סרטון ולשבת על זרי הדפנה. תחזוקה שוטפת, העלאת סרטונים ותוכן איכותי ומעניין הן רק חלק מהמשימות עליהן יש להקפיד כאשר מעלים סרטון ביוטיוב.

ששיווק וקידום בלינקדאין

רשת לינקדאין מאפשרת לנו להרחיב את הקשרים העסקיים ולבצע עדכונים בסטטוס. הרשת מכילה יותר מ-100 מיליון חברים שמתגוררים ביותר מ-200 מדינות. בניית פרופיל עסקי, השקעה בתמונת פרופיל, מילוי פרטים רלוונטיים אודות פעולות העסק ובעלי המקצוע שעובדים בו, נגישות לפרופיל, סטטוס פעיל ובניית קשרים בסיסיים הם חלק מהותי משיווקו של העסק. כשרוצים להגיע לקהל מקצועי, שתופי פעולה עסקיים ושיווק B2B, שיווק וקידום הפרופיל בלינקדאין זו הדרך!

שיווק ברשת? רק למביני עניין! תמנון דיגיטל חיה את עולם הרשתות החברתיות ויודעת איך להשתמש בכל אחת מהן כדי לפנות לקהל היעד הרלוונטי של העסק. צוות ניהול הרשתות החברתיות שלנו מצליח לצור ויראליות מרשימה ולגרום לעסקים רבים להפוך לפופולאריים – דבר שמגדיל את כמות המכירות בצורה ניכרת.

אנו דבקים ביצירת אמינות ובגישת ה-" Old Fashioned", או במילים אחרות –

@תמנון דיגיטל מאמינים #ששיווק עושים #באהבה בלבד.

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!