ניהול תוכן -

אם המידע שזורם באינטרנט היה נהר כבר היינו כולנו טובעים.
שפע המאמרים, הבלוגים, הפרסומות והמסרים גרמו לכולנו לפתח יכולת סינון מתקדמת ולהחליט במהירות אילו תכנים מעניינים אותנו ואילו תכנים יש לסלק מהעיניים כמו היו אבנים מטרידות.

בעידן בו כמות המסרים כל כך גדולה חייב כל בעל אתר לחשוב היטב כיצד לשווק את עצמו ואיך לגרום לאותו לקוח פוטנציאלי שבדיוק פקח את העיניים ושותה את הקפה במטרה להתעורר להיכנס לאתר שלו.

  • כתיבת תוכן לאתרים
  • כתיבת תוכן לרשתות חברתיות
  • קופי למודעות ברשת
  • קידום באמצעות תוכן באתרים מובילים
  • כתיבת תאור למוצרים והנעה לפעולה
  • כתיבת ניוזלטרים

תוכן איכותי שמתעדכן בתדירות גבוהה

כדי להצליח לגרום לאותו לקוח מנומנם להיכנס לאתר ואפילו לשתף את חבריו בתוכן יש להשקיע בתוכן באופן קבוע ולהתאים אותו לקהל היעד ולצרכיו. כמו כן, התוכן חייב להיות כתוב בצורה ברורה ובגובה העיניים – לא לצור תחושה של התנשאות (שכחו בבקשה מהמילה: "כמדומני" וחברותיה) ומנגד – לא להיות כתוב בשפה רדודה שתגרום לקורא להרגיש שהוא נכנס למערה של פושטקים. תוכן איכותי ומעודכן שמדבר בגובה העיניים יגרום גם לרובוטים שסורקים את הטקסטים לדרג את האתר במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

אם החלטתם לנוח על זרי הדפנה כדאי שתעבירו
את העט למביני עניין

רוב בעלי האתרים עסוקים בעבודתם השוטפת ופעמים רבות אינם מבינים בקידום אתרים ובכתיבת תוכן (מה לעשות? אך אחד לא מושלם) או שאין להם זמן לקדם את האתר באמצעות תכנים, לנהל את התוכן, לכתוב ניוזלטרים ולשווק אותם לרשימת התפוצה, לפרסם סטטוסים ברשתות החברתיות ולכתוב מודעות קופי. אם אתם נמנים בין בעלי האתרים הללו חשוב שתפנו אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום. גם אם האתר הצליח בעברו ומשך גולשים רבים, במידה שהתוכן לא ייכתב האתר ילך וידעך עד שהוא ישכח מלב.

כשהתמנונים עובדים אתם מקבלים תוכן מעניין שמפעיל את הגולשים

אנשי התוכן שלנו שכוללים: כתבי תוכן וקופירייטרים יצירתיים ומיומנים יודעים כיצד להגיע אל ליבם של הגולשים – כיצד לעורר את הרגש (שיכול להיות כל רגש – משמחה ועד כעס, מתחושת הזדהות ועד צחוק) ואיך להניע אותם לפעולה. באמצעות המילים ניתן להביע עולם שלם והשילוב בין היצירתיות והמקוריות, הניסיון ושיטות בניית התוכן ימתגו אתכם כמובילים ויובילו לעלייה בכמות הגולשים והלקוחות שלכם.

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!