סטודיו – אתר, תמונות, סרטונים

למראה האתר יש השפעה רבה על תגובת הגולשים. ניתן להשוות בין עיצוב האתר לעיצוב של חלון ראווה – חלון ראווה מושקע שמעוצב באופן יצירתי ומזמין יגרום למשוטטים להתעניין, להיכנס לחנות ולבחון את מוצריה. בדיוק באותו אופן משפיע עיצוב האתר על הגולשים אך כמו בכל מקרה יש להתאים את עיצוב האתר לסוג האתר. אם נחשוב לדוגמה על אתר של עורך דין ונעצב אותו באופן יפה ומיוחד אבל ילדותי – פספסנו את כל המטרה.
תמנון דיגיטל סטודיו
  • איפייון ופיתוח אתרים
  • פיתוח אתרי מסחר ממוקדי מכירה
  • מיתוג דיגיטלי
  • תמונות לפוסטים
  • סרטונים לרשתות חברתיות
  • תמונות לאינסטגרם

איך לעצב אתר?

אפשר לעצב את האתר באמצעות תבנית קיימת. ניתן לבחור בין מגוון תבניות כך שהתבנית תתאים למערכת התוכן של האתר. עיצוב בעזרת תבנית הוא האופציה הפשוטה והזולה בהשוואה לאופציה הנוספת שהיא לעצב את האתר מאפס על ידי תוכנות גרפיות. היתרון של האופציה האחרונה היא הייחוד שלה והאפשרות לעצב אתרים מורכבים. החיסרון של עיצוב אתר מאפס הוא המחיר הגבוה באופן יחסי. הצבעים הנבחרים, הפונטים, מיקום התפריטים, הלוגו, ממשק הניווט, התמונות, הסרטונים ואמצעי העיצוב הנוספים צריכים להיבחר בקפידה. חשוב מאוד להתאים את העיצוב לקהל היעד ולזכור שלא לצור מראה עמוס מדי. לפעמים עדיף לעצב את האתר באופן פשוט ונקי. כדי לקבל החלטות בנוגע לסגנון העיצוב יש להתחשב בגורמים שונים, ביניהם: לוח הזמנים – כלומר לבדוק תוך כמה זמן על האתר לעלות, לבדוק מהו התקציב, מיהו המעצב ובאיזו מערכת תוכן משתמשים.

נניסיון ויצרתיות

הניסיון שלנו באיפייון ותכנון אתרים, מיתוג דיגיטלי, עיצוב תמונות לפוסטים ברשתות חברתיות, הכנת סרטונים לרשתות חברתיות, לאתרים ולניוזלטרים, הכנת באנרים ויכולת להבין בדיוק מה אתם רוצים תוך שמירה קפדנית על זכויות יוצרים יגרמו לגולשים שלכם לא רק להתבונן אלא גם להישאר באתר ולבצע רכישות.

חסרונות

נוסף על כך, יש לבצע שינויים רבים בפלטפורמה בה מתבצע הפרסום ויש לזכור שהוא נועד למטרות קצרות טווח כמו למשל: פרסומים לכבוד מבצעים לקראת החגים או שינויים בעונות השנה.

המחלקה שלנו

מחלקת ה-PPC שלנו בתמנון דיגיטל עוסקת בתחום במשך שנים רבות ומשתמשת בכלים מובילים שמאפשרים לנו לנתח את המתחרים, למקד את קהל היעד, למדוד את התוצאות, להסיק מסקנות במטרה לשפר את תוצאות הקמפיין ולעבוד באופן יצירתי.  מעוניינים לצור קשר ולראות תוצאות במהירות מסחררת? דברו איתנו ונצא לדרך!

בסטודיו של התמנון היצירתיות מתפרצת

אנשיהסטודיו של תמנון דיגיטל מתמחים בעיצוב אתרים ויודעים כיצד לעצב את האתר כך שהוא יתאים לקהל היעד, יהיה נוח למשתמש, יחייך למנועי החיפוש, יראה מיוחד, יתאים לסוג העסק וכמובן – ימצא חן בעיני בעל האתר. כדי לבצע את העבודה בצורה מקצועית ומדויקת מקפידים אנשי הסטודיו לערוך מחקר מקדים ולהבין מה העסק משווק, מיהם המתחרים, מיהו הלקוח ומהן המטרות והיעדים.

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!