פרסום ממומן PPC – עכשיו, מהר!

סבלנות היא מצרך יקר בימינו. אנו מניחים שאם היה ניתן לרכוש אותה באיזו חנות יוקרה היא הייתה הופכת למוצר מבוקש במיוחד. לצערנו, עוד לא הומצאה האפשרות לרכוש סבלנות וכשאנחנו משקיעים במוצר או שירות ורוצים לצאת החוצה, לפרסם את השירות או המוצר ולטרוף את העולם אין לנו יותר מדי סבלנות. ברגעים אלו מקבל הפרסום הממומן את מרכז הבמה. באמצעות פרסום ממומן PPC (תשלום לפי קליק) ניתן להתחיל את תהליך הפרסום באופן מיידי – להתמקד בערוצי שיווק שונים כמו: מנועי חיפוש, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, גוגל שופינג, אאוטבריין טאבולה ורשתות תוכן נוספות ואף למדוד את התוצאות במהירות ולדעת מהי תגובת הגולשים לפרסומות. כמו כן, ניתן לשלוט בתקציב של הפרסום באופן מוחלט.
תמנון דיגיטל פרסום ממומן
  • רשת החיפוש של גוגל
  • פרסום ממומן בפייסבוק
  • פרסום ממומן באינסטגרם
  • רשת המדיה של גוגל
  • אוטבריין, טאבולה ועוד רשתות תוכן
  • קמפיינים של שיווק מחדש
  • פרסום בגוגל שופינג
  • פרסום ביאהו ובינג

פילוח קהל יעד – למי אנחנו פונים?

כדי שכל היתרונות של הפרסום הממומן יבואו לידי ביטוי צריך לדעת כיצד לפלח את הקהל בצורה מדויקת, כלומר – צריך להבין אל מי אנחנו פונים – מהו הגיל של קהל היעד שלנו, מהו מינו, מצבו המשפחתי, מקום מגוריו, עיסוקיו, תחביביו, תחומי העניין שלו, מהן השעות בהן הוא נוהג לגלוש ברשת, מהי היסטוריית הרכישות שלו ולקבל כל מידע רלוונטי מידע נוסף. באמצעות המידע אפשר להבין מה אותם הגולשים יחפשו ואיך כדאי לפנות אליהם. חלק בלתי נפרד מתהליך האפיון כולל מחקר מילות מפתח שהן המילים שהגולשים מחפשים כדי למצוא את המידע שנחוץ להם.

יתרונות וחסרונות

ככל שהאפיון של קהל היעד יהיה מדויק יותר – כך יהיה ניתן להגדיל את יחס ההמרה שהוא מספר הלחיצות שמתקבלות בהשוואה למידת ההשקעה באתר. על החסרונות של הפרסום הממומן – כי שום דבר אינו "מושלם"לצד היתרונות הגדולים של הפרסום הממומן חשוב לדעת שהקמפיינים הממומנים דורשים תחזוקה באופן קבוע ושבחלק מהתחומים עלויות ההקלקה גבוהות יותר מאשר בתחומים אחרים.

חסרונות

נוסף על כך, יש לבצע שינויים רבים בפלטפורמה בה מתבצע הפרסום ויש לזכור שהוא נועד למטרות קצרות טווח כמו למשל: פרסומים לכבוד מבצעים לקראת החגים או שינויים בעונות השנה.

המחלקה שלנו

מחלקת ה-PPC שלנו בתמנון דיגיטל עוסקת בתחום במשך שנים רבות ומשתמשת בכלים מובילים שמאפשרים לנו לנתח את המתחרים, למקד את קהל היעד, למדוד את התוצאות, להסיק מסקנות במטרה לשפר את תוצאות הקמפיין ולעבוד באופן יצירתי.  מעוניינים לצור קשר ולראות תוצאות במהירות מסחררת? דברו איתנו ונצא לדרך!

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!