פתרונות טכנולוגיים – בעידן הטכנולוגי שלנו היטב ללא פתרונות יעילים

כדי שהעסק שלכם יעבוד כמו שצריך ויצליח לקלוט ולאגור את המידע כך שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה יעילה יש להיעזר בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

לנו בתמנון יש זרוע חזקה ביותר שמאפשרת לנו לספק לכם שירות איכותי ויעיל ולפתור כל בעיה.
בין הכלים המתקדמים בהם אנו משתמשים נוכל לציין כמה מהכלים החשובים:

  • חיבור API
  • אוטומציה של שיווק
  • התממשקות בין מערכות
  • פיתוח ובניית סקריפטים
  • שימוש בכלים מתקדמים
  • מדידת טלפונים חכמה

חחיבור API

API הוא בעצם ממשק תכנות יישומים, שמו באנגלית הוא: Application Programming Interface. ממשק תכנות היישומים הוא ערכות מוכנות של פונקציות וקודים בהם יכולים המתכנתים להשתמש, בצורה זו ניתן לחסוך זמן רב. מתכנים שנעזרים בממשק תוכנות יישומים יכולים לבנות למשל אפליקציה ולאפשר לגולש להתחבר אליה דרך חשבון הפייסבוק. כמובן שישנן עוד מגוון דוגמאות של API שהופכות את השימוש לנוח ונגיש.

התממשקות בין מערכות

כל עסק מצליח עובד עם מספר מערכות כאשר כל אחת מבצעת פעולות שונות מהאחרת. באמצעות ההתממשקות ניתן לגרום ליצירת קשר בין המערכות כך שהן "ידברו" אחת עם השנייה. ההתממשקות מאפשרת למשל: קליטה של לידים מאתר או מערכת, קליטה של לידים מדף נחיתה וקליטת לידים מבלוגים ומפייסבוק.

אוטומציה שיווקית

על טייס אוטומטי כבר שמעתם? טוב, אומנם אנחנו עוד לא יכולים להטיס מטוס אך באמצעות אוטומציה של שיווק ניתן להתמודד היטב עם עשרות המסרים שהעסק מקבל מידי יום (בשאיפה כמובן ליותר). בצורה זו אפשר להשיג את המטרה שלנו ולא לפספס לדוגמה: הודעות SMS, מיילים והודעות ברשתות חברתיות – כל זאת תוך חיסכון אדיר בזמן ומשאבים.

מדידת טלפונים חכמה (ובכלל מודדים הכול!)

מדידת כמות השיחות הנכנסות מאפשרת לנו להבין האם הקמפיין השיווקי שלנו פועל באופן יעיל. כמו כן, ניתן להפיק מהמדידה דוחות אקסל מפורטים שמאפשרים שליטה מלאה בנתונים, באמצעותם ניתן למשל לעמוד על מספר המתקשרים שמחכים למענה, לבדוק מהו זמן ההמתנה של השיחות, מהו מספר המתקשרים שנותקו לפני שקיבלו מענה אנושי, מי הם מקבלי השיחה, מהם מספרי הטלפון של המתקשרים ולשמוע שיחות מוקלטות. הנתונים מאפשרים לנו להקצות תקציבים ולמדוד ROI (החזר השקעה לצורך הערכת הכדאיות לביצוע פעולה שדורשת השקעת משאבים כמו זמן או כסף).

בניית סקריפטים

סקריפטים הם טקסטים שמורכבים משורות קוד והם מהווים כלי חיוני במערכת האוטומציה בגוגל אדוורדס. באמצעות הסקריפטים ניתן להביא לשיפור בפרמטרים בקמפיינים ולגרום לפעולות שונות להפוך לאוטומטיות. כמו כן, אפשר להשתמש בהם כדי לערוך ולשנות רכיבים בחשבון, לבצע אופטימיזציה בהצעות מחיר, לערוך מעקב לצורך גילוי תקלות כמו למשל: תקלות במילות מפתח, ולינקים שבורים ולחסוך זמן רב.

התמנונים מתמחים בעבודה עם כלים טכנולוגיים שיהפכו את העבודה ליעילה ומהירה יותר

המתכנתים המקצועיים שלנו יכולים לפתור כל בעיה ולהעניק לכם שירות איכותי ביותר. אנו מקדישים זמן רב ללמידת אפשרויות שיווק חדשות ורכישת כלים מתקדמים כדי לספק מענה עבור כל בקשה ולהפוך את התהליך ליעיל ומהיר יותר. פעמים רבות יש ליצור חיבור בין גורמים מורכבים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!