קידום אתרים אורגני SEO - לאט ובזהירות

קידום אתרים אורגני – SEO מכיל מגוון תהליכים כשמטרת כולם היא לגרום לגולשים לנוע אל עבר האתר המקודם.

בניגוד לקידום הממומן PPC, מתבצע ה-SEO לאורך תקופה ממושכת (אל דאגה, זה לא נמשך שנים) ותוצאותיו אינן מופיעות כהרף עין. הבדל נוסף בין ה-SEO ובין ה-PPC הוא שהקידום האורגני אינו כרוך בעלויות למנועי החיפוש ולרשתות החברתיות.

תהליכי הקידום שכלולים בSEO – דורשים תמרון, דיוק ואיזון בשילוב התאמה אישית ללקוח. אבל על אילו שיטות אנו מדברים כל הזמן? אל דאגה, מייד נסביר.
תהליכי קידום אתרים אורגני – אפילו הרומאים לא בנו את רומא ביום אחד!
כפי שציינו – קידום אתרים אורגני כולל תהליכים שונים, נפרט את המרכזיים שבהם:

תמנון דיגיטל קידום אורגני SEO
  • חקר שוק ומתחרים
  • אופטימיזציה לאתר ושיפור ביצועי האתר
  • ניהול אסטרטגיית תוכן ועדכוני אתר
  • בניית מערך קישורים חיצוניים לאתר
  • בניית מערך קישורים פנימיים באתר
  • פיתוח אתרי לווין ורשתות PBN

המפתחות אל דלתות הקידום האורגני

מכיוון שכל חיפוש מתחיל בהקלדת מילות חיפוש צריך תהליך הקידום להתחיל במחקר מילות מפתח שהן אותן המילים שהגולשים מחפשים. באמצעות מחקר מילות המפתח ניתן להתמקד ולגרום לגולשים להגיע אל האתר במהירות.

אופטימיזציה

המטרה של ביצוע אופטימיזציה לאתר היא לשפר אותו אם מבחינת הקוד, מהירות הטעינה, התכנים או בכל תחום אחר. אתר שעבר אופטימיזציה יוכל להגיע לדירוגים גבוהים יותר במנועי החיפוש וכמו שכולנו יודעים – ככל שהאתר ממוקם גבוה יותר - כך גדלה החשיפה אליו משום שרוב הגולשים אינם טורחים להגיע ליותר מהעמוד השני של תוצאות החיפוש (את בעיית המחסור בסבלנות כבר הזכרנו?)

ניתוח קהל יעד

האתר חייב להיות מכוון ללקוחות הפוטנציאליים – אותם הלקוחות שעשויים להתעניין בשירות או במוצר שהוא מציע. כדי לדעת מיהם אותם לקוחות יש לבחון את המאפיינים שלהם, המאפיינים יכולים להיות: מינם, גילם, השכלתם, משך זמן הגלישה ושעות הגלישה שלהם ברשת ותחומי העניין שלהם. דמיינו שאתם מקדמים למשל אתר שמציע שירותי הדרכה להכנה ללידה. סביר להניח שקהל היעד שלכם לא יהיה נערים בגיל ההתבגרות, נכון? דיוק במאפייני קהל היעד יוביל ליחס המרה גדול יותר ולשם כך התכנסנו.

יצירת תכנים איכותיים

"השאיפה" של מנועי החיפוש היא להציב את האתרים האיכותיים בראש תוצאות החיפוש. מנוע חיפוש שיזהה תוכן איכותי שמתחדש בתדירות גבוהה ידרג אותו במקום גבוה יותר בתוצאות, ולכן חברים, יש להשקיע בתכנים מעניינים, רלוונטיים, מעודכנים וכתובים היטב. תכנים שיספקו לגולשים תשובות על כל השאלות ויגרמו להם לבטוח בחברה שמספקת את השירותים יעשו את העבודה.

קישורים מגוונים מאתרים אחרים

חשוב מאוד לכלול באתר לינקים (קישורים פנימיים וחיצוניים).
אותם קישורים (לינקים) צריכים להגיע מאתרים ש"אהובים" על מנועי החיפוש.
קישורים איכותיים יגרמו למנועי החיפוש לדרג את האתר במקום גבוה יותר.

רשתות חברתיות ו-WEB 2.0

כמעט לכל סבא וסבתא או בקיצור לכולם יש היום פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם או רשת חברתית אחרת. חברי הרשתות החברתיות מתמכרים אליהן גם בגילאים צעירים (הדיון בנוגע להאם הדבר טוב או רע לא יתבצע כאן). נוכחות האתר ברשת החברתית – בין אם מדובר על תכנים, לינקים והפניות לאתר היא דבר חיוני ביותר משום שכולם נמצאים בפייסבוק ופוטנציאל החשיפה, הלייקים והשיתופים של הרשת אדיר מימדים.

לאט ובזהירות נביא את האתר שלכם להצלחה

אנו התמנונים מתמחים בקידום אורגני SEO ומבצעים את כל התהליך בצורה מדויקת ואמינה. במידה שתפנו אלינו נבצע עבורכם חקר מתחרים כדי שנדע בדיוק מול מי אתם מתמודדים, נערוך מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה, כתיבת תכנים, עדכונים, בניית מערך קישורים פנימיים וחיצוניים ופעולות נוספות שיקפיצו את האתר שלכם לראש מגדל תוצאות החיפוש. רק זכרו שתהליך הקידום דורש סבלנות משום שיש להמתין בין 6-9 חודשים עד שמנועי החיפוש יכירו באתר שלכם.

אבל היי! יש לנו סבלנות ואנחנו מנוסים ביותר כך שאתם יכולים להיות רגועים, לתת לנו לבצע את העבודה וליהנות מההצלחה כשהיא תגיע.

אבל היי! לתמנון יש סבלנות ואנחנו מנוסים ביותר כך שאתם יכולים להיות רגועים, לתת לנו לבצע את העבודה וליהנות מההצלחה והיא תגיע !

שנעיף את העסק שלך קדימה?

אנחנו שונאים ספאם. המידע שלך מאובטח!